Sniženja
Tražite posao

Robot General Trading Co d.o.o.

Naziv datoteke Tip datoteke
Želite zaposlenje? Pridružite nam se!

Zbog povećanja obima posla i širenja maloprodajne mreže, ROBOT raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto: //pozicija se odnosi na grad Sarajevo//

1.REFERENT U ODJELU KONTROLINGA

Potrebni uslovi:
  • VSS (ekonomski fakultet ili neki drugi fakultet ukoliko kandidat ispunjava tražene uslove)
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima min. 1 godinu
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office – excel)
  • analitičnost, tačnost, preciznost
Opis posla:
  • Kontrola marketing budžeta
  • Kontrola ugovorenih boniteta za marketing
  • Kontrola dodatnih pozicija
  • Kontrola kataloga
  • Kontrola procesa kreiranja novih artikala
  • Kontrola usvojenih maržovnika
Nudimo Vam:
  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Naši uposlenici su naša pokretačka snaga, budite i Vi dio uspješnog tima!

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja!

MOLIMO VAS DA PRIJAVU NA KONKURS IZVRŠITE:

1.PUTEM E-MAIL ADRESE posao.robot@gmail.com

2.LIČNO - preuzimanjem i popunjavanjem formulara aplikacije za posao koju možete preuzeti na recepciji Upravne zgrade grupacije Robot, Rajlovačka cesta 41, Sarajevo
Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:1
Ocjene
Nema komentara.
Ovdje možete ostaviti komentar

Molimo Vas da minimalno 10 znakova napišete.
Koliko je 7+3
Novo
495 x pregledan
0 x sačuvan
Detalji o oglasu
Detalji ponuđivača
Preporučite naš portal