Sniženja
Tražite posao

Konkurs za angažman predavača/ice iz oblasti grafičkog dizajna

Naziv datoteke Tip datoteke

Centar za edukaciju i istraživanje „Nahla“ raspisuje
K O N K U R S
za honorarni angažman predavača/ice iz oblasti grafičkog dizajna

Opis posla:
Honorarni/a predavač/ica iz oblasti grafičkog dizajna biti će angažiran/a u okviru obuke za grafički dizajn. Obuka je namijenjena odraslim osobama (18+) i usklađena je s principima andragogije. Dinamična je i interaktivna, te se realizira u malim grupama do 15 osoba. Nastava je organizirana tri puta sedmično u poslijepodnevnim terminima. Angažman će trajati od februaru do juna 2017. godine.

Uvjeti:
– VSS (formalno obrazovanje iz oblasti grafičkog dizajna),
– dvije godine iskustva u oblasti grafičkog dizajna,
– preporuka/e ranijih poslodavaca.

Poželjne karakteristike:
– profesionalnost u ophođenju prema organizatoru i polaznicima,
– odgovornost i tačnost u realizaciji nastave,
– dobre komunikacijske i prezentacijske vještine i
– sposobnost i želja za prenošenjem znanja.

Prijave na konkurs isključivo putem ONLINE FORMULARA do 16h do četvrtka, 12. januara 2017. godine. Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti razmatrane. Kandidati/kinje koji/e uđu u uži izbor bit će pozvani/e na intervju.

Više informacija: http://www.nahla.ba/tekstovi1.aspx?tid=28

Izvor: Mreža za izgradnju mira

Ocjene
Nema komentara.
Ovdje možete ostaviti komentar

Molimo Vas da minimalno 10 znakova napišete.
Koliko je 7+3
Novo
354 x pregledan
0 x sačuvan
Detalji o oglasu
Detalji ponuđivača
Preporučite naš portal