Sniženja
Tražite posao

STRUČNI SURADNIK ZA PRODAJU MEDICINSKIH APARATA I FILTERA ZA VODU

Naziv datoteke Tip datoteke

Zepter International d.o.o.

za Sarajevo, Mostar, Zenica, Tuzla, Banja Luka, Doboj, Bijeljina i Prijedor

Opis poslova:

-          prodaja i zakazivanje termina

-          razvoj tržišta putem direktne prodaje

-          izvještavanje o aktivnostima i rezultatima

Potrebni i poželjni uslovi:

-          srednje ili više obrazovanje

-          prethodno iskustvo u direktnoj prodaji

-          vještina aktivne komunikacije (postavljanje pitanja, aktivno slušanje)

-          otvorenost za timski rad

-          usmjerenost ka ostvarenju ciljeva

-          entuzijazam, kreativnost i energičnost

Zepter International Vam nudi:

-          izvanredne finansijske uslove i stimulativne bonuse

-          mjesečnu naknadu

-          besplatnu obuku za konsultanta prodaje

-          konstantnu edukaciju i mogućnost internacionalne karijere

-          mentorsku podršku u profesionalnom razvoju

-          višestruke mogućnosti u zavisnosti od zalaganja

-          učestvovanje na internacionalnim takmičenjima

Zepter International je svjetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namjenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Patentirani sistem za pravilnu pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i vazduha, jedinstvena Bioptron svjetlost za prevenciju, liječenje i rehabilitaciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, ljepote i stila kompanije Zepter na dobrobit stotina miliona ljudi širom svjeta.

Pošaljite svoj CV na: zepter@bih.net.ba

www.zepter.ba

033/611-885

Ocjene
Nema komentara.
Ovdje možete ostaviti komentar

Molimo Vas da minimalno 10 znakova napišete.
Suprotno od NE je ...?
Novo
370 x pregledan
0 x sačuvan
Detalji o oglasu
Detalji ponuđivača
Preporučite naš portal