Sniženja
Tražite posao

Knjigovodstveni operater na računaru (m/ž)

Naziv datoteke Tip datoteke
Biz – Zone d.o.o. Tuzla, Agencija za promociju (reklamu i propagandu) raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Knjigovodstveni operater na računaru - 1 izvršilac

Opis posla:
  • knjiženje ulaznih računa,
  • fakturisanje i knjiženje izlaznih računa,
  • knjiženje i usklađivanje ostale dokumentacije
  • priprema cjelokupne dokumentacije za knjigovodstvo,
  • ažuriranje baze kupaca,
  • prijava i odjava zaposlenih u skladu sa propisima Zakona o radu,
  • praćenje, poštivanje i provođenje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i finansije,
  • ažurno vođenje potrebne evidencije o finansijskom poslovanju društva,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenog
Uslovi:
  • VSS ekonomskog smjera,
  • odlično poznavanje rada na računaru,
  • napredni nivo rada u MS Office paketu,
  • poznavanje njemačkog jezika,
  • poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • izražene komunikacijske sposobnosti,
  • analitičnost, sistematičnost, tačnost i ažurnost
Ukoliko želite postati dio našeg tima svoje prijave možete slati na mail: bizzone@mail.com. Nakon pregleda pristiglih prijava kandidati koji budu odabrani biti će pozvani na razgovor.

Ocjene
Nema komentara.
Ovdje možete ostaviti komentar

Molimo Vas da minimalno 10 znakova napišete.
Suprotno od Bijele boje je...?
Top oglas
Novo
3232 x pregledan
0 x sačuvan
Detalji o oglasu
Detalji ponuđivača
Preporučite naš portal